Pastolių nuoma

Pastoliai

Neįmanoma kokybiškai atlikti renovacijos, sienų apšiltinimo, vidaus arba lauko statybos, dažymo, stogo arba sienų modernizavimo darbų nenaudojant pastolių. Pastoliai greitai sumontuojamos konstrukcijos, kurių dėka bus užtikrinamas atliekamų darbų saugumas, greitis ir efektyvumas.

Vokiečių gamintojų Layher pastoliai pasižymi nepriekaišinga kokybe. Greičiausiai tobėl tai yra vieni bene labiausiai statybininkų mėgstami pastoliai. Tikrai verta pasitikėti šešiasdešimt penkių metų Layher patirtimi.

Priklausomai nuo projekto individualių parametrų, tokių kaip erdvės, statybos ploto, galima rinktis tarp rėminių arba modulinių pastolių sistemų. Tačiau rėminiai pastoliai yra naudojami tik visiškai standartinio, lygių, keturių, sienų namo statybos arba apdailos darbams atlikti. Namų be balkonų ar laiptų praktiškai nėra. Todėl patogesnis pasirinkimas yra modulinių pastolių nuoma, kurie padeda prieiti prie visų namo „nelygumų“. Dėl universalių jungčių moduliniai pastoliai prisitaiko prie bet kokio pastato plano ir aukščio. Paslankios konstrukcijos pritaikytos didelėms erdvėms, skliautinių lubų, laiptų, balkonų, sienų atnaujinimui.

Jūsų mobilumui užtikrinti siūlome mobilų bokštelį. Aliuminis bokštelis turi dvigubo pločio darbinį paviršių. Lengvas, tvirtas, patvarus, lankstus modelis suteikia didelę judėjimo laisvę ir daug vietos medžiagoms susidėti. Idealiai tinka darbui ankštose zonose. Bokštelis pasižymi saugiu dizainu su koletyvine šonine apsauga.

 

Pastolių nuoma

Mūsų gaminiai turi visus sertifikatus. Todėl jeigu statote, atnaujinate, šiltinate gyvenamąjį – privatų namą, daugiabutį, mokyklą, bokštą ar verslo centrą modulinių pastolių ir mobilaus bokštelio nuoma – paprastas ir nebrangus sprendimas.

Nuomuojamų pastolių kaina priklauso nuo kiekio, nuomos termino. Pastoviems klientams arba rekomendavusiems mus savo draugams ir kolegoms yra taikomas nuolaidos.

O taip pat Jums nereikės sukti galvos dėl pastolių transportavimo. Pastolius atvežame ir išvežame iš objekto vietos, Jums patogiu metu.

Pastolių nuomaPastolių nuomaPastolių nuomaIMG_2274IMG_2278IMG_2285